بازار فلزات ایران: ما کی هستیم و چه کار میکنیم؟

بازار فلزات ایران (IranMetalsMarket) به صورت مخفف IMM به عنوان تامین کننده فلزات پایه و انواع مقاطع فلزی در ایران می‌باشد که سفارشات انواع فلزات در اندازه دلخواه، مقدار کم یا متوسط ​​را مستقیماً به هر مکان ارسال می نماید. تیم ماهر خدمات مشتری و فروش ما آماده پشتیبانی برای پاسخ به هر گونه سوال و کمک به پیدا کردم بهترین قیمت ها و تامین سفارشات سفارشی است.

بازار فلزات ایران از سال ۱۳۹۸ فعالیت اینترنتی خود را آغاز نموده است. ما با راه اندازی این وب سایت بازار فلزات ایران  دو هدف را دنبال می کنیم.  هدف اول فروش کاملا آنلاین انواع شمش و مقاطع فلزی است و هدف دوم ارائه اطلاعات تخصصی و دقیق از مشخصات فلزات شامل آلیاژ، مشخصات شیمیایی و مکانیکی و استانداردهای و … است. در کنار تامین فلزات مورد نیاز مشتریان، ارائه اطلاعات تخصصی مورد نیاز بازار، باز تعریف برخی از واژگان برای ما حائز اهمیت بسیار زیاد است. امیدواریم در این مسیر بتوانیم به صورت مستمر اطلاعات تخصصی ارائه شده در سایت را بهبود دهیم.

این مجموعه در طول این چند سال رشد کرده و با بیش از ۱۰ کارمند و بیش از ۵۰۰ محصول به شهرهای مختلف ایران گسترش یافته است.

مشتریان ما از افراد حقیقی تا شرکت های خیلی بزرگ، مدارس کوچک و سازمان های بزرگ دولتی ، در پروژه های متنوع از تعمیر مبلمان تا صنایع هوایی فعالیت می کنند!

به طور خلاصه: ما مواد لازم برای ایجاد محصولات شگفت انگیز را ارائه می دهیم!

شعار و فلسفه وجودی ما: آخرین کاری که می کنید اولین کاری است که مشتری می بیند. بنابراین ، بیایید این کار را درست انجام دهیم!

این همه تنها برای رضایت شما است

همه همکاران بازار فلزات ایران می فهمند که شما مشتریان ، دلیل حضور ما در اینجا هستید. این شرکت برای کمک به شما ایجاد شده است و این فعالیت و تجارت شماست که چراغ های این مجموعه را روشن می کند.

از کسب و کار و پشتیبانی شما متشکریم!

نشان تجاری سایت بازار فلزات ایران

نشان (لگو) بازار فلزات ایران از مخفف نام انگلیسی آدرس سایت (IranMetalsMarket به صورت مخفف IMM) گرفته شده است.

نشان فارسی نشان انگلیسی

سایت بازار فلزات ایران

نشان انگلیسی بازار فلزات ایران

دانلود فایل باکیفیت نشان تجاری ما: فایل انگلیسی، فایل فارسی

مجوزهای اخذ شده توسط گروه بازار فلزات ایران