بازار فلزات ایران: ما کی هستیم و چه کار میکنیم؟

بازار فلزات ایران به عنوان پیشروترین تامین کننده بر بستر اینترنت فلزات پایه و انواع مقاطع فلزی در ایران می باشد که سفارشات انواع فلزات در اندازه دلخواه، مقدار کم یا متوسط ​​را مستقیماً به هر مکان ارسال می نماید. تیم ماهر خدمات مشتری و فروش ما آماده پشتیبانی برای پاسخ به هر گونه سوال و کمک به پیدا کردم بهترین قیمت ها و تامین سفارشات سفارشی است.

بازار فلزات ایران از سال ۱۳۹۸ به صورت یک استارت آپ فعالیت خود را در تهران آغاز نمود. این شرکت در طول این چند سال رشد کرده و با بیش از ۱۰ کارمند و بیش از ۵۰۰ محصول به شهرهای مختلف ایران گسترش یافته است.

مشتریان ما از افراد حقیقی تا شرکت های خیلی بزرگ، مدارس کوچک و سازمان های بزرگ دولتی ، در پروژه های متنوع از تعمیر مبلمان تا صنایع هوایی فعالیت می کنند!

به طور خلاصه: ما مواد لازم برای ایجاد محصولات شگفت انگیز را ارائه می دهیم!

آخرین کاری که می کنید اولین کاری است که مشتری می بیند. بنابراین ، بیایید این کار را درست انجام دهیم!

این فلسفه اصلی همه کارهایی است که ما در اینجا در بازار آنلاین فلزات انجام می دهیم و نتایج گویای این عملکرد است! ما علاوه بر توجه به جزئیات ، تلاش می کنیم ایده کایزن را در فرهنگ شرکت گنجانیم. ما به معنای واقعی کلمه به “بهبود مستمر” توجه می کنیم ، ما درک می کنیم که همه افراد شرکت باید تلاش کنند که حتی از راه های کوچک نیز همیشه بهتر باشند.

این همه تنها برای رضایت شما است

همه اعضای بازار فلزات ایران می فهمند که شما مشتریان ، دلیل حضور ما در اینجا هستید. این شرکت برای کمک به شما وجود ایجاد شده است و این پشتیبانی و تجارت شماست که چراغ های این مجموعه را روشن می کند.

از کسب و کار و پشتیبانی شما متشکریم!

مجوزهای اخذ شده توسط گروه بازار فلزات ایران

مجوز صنفی
اطلاعات مالیاتی