بازگشت به مقالات
مشخصات فلز روی ( Zinc )
دسته بندی : اخبار, روی

محاسبه قیمت شمش روی و سرب در بازار بورس

شمش روی یکی از محصولات اولیه پر مصرف در صنایع می‌ باشد که به منظور تولید محصولات نهایی روی، اهمیت بسزایی دارد. درنتیجه، آگاهی از قیمت لحظه‌ای و نوسانات قیمتی این شمش از اهمیت بالایی برخوردار می‌ باشد. بر همین اساس، نحوه محاسبه قیمت پایه شمش روی و شمش سرب در بازار بورس ابلاغ گردید.

بر اساس ابلاغیه شرکت بورس کالای ایران در تاریخ ۲۱ دی ماه سال ۱۴۰۰، نحوه محاسبه قیمت شمش روی و شمش سرب به صورت زیر تعیین می‌ شود:

قیمت پایه شمش روی و شمش سرب براساس میانگین هفتگی بورس فلزات لندن ضرب در میانگین هفتگی دلار حواله سامانه سنا ضرب در ۱/۱ محاسبه و اعمال خواهد شد. در زیر، نامه مرتبط با نحوه محاسبه قیمت پایه شمش روی و شمش سرب در بورس کالای ایران را مشاهده می‌ کنید.

اگر علاقمندید که فرمول مرتبط با محاسبه خاک روی را نیز بررسی نمایید لطفا مقاله نحوه محاسبه قیمت خاک روی را مطالعه نمایید.

شما می توانید انواع شمش روی و شمش سرب را در خلوص مختلف در سایت ما سفارش دهید. بنابراین شما می توانید جهت اطلاع از مشخصات کالاهای موجود و نیز آنالیز شیمیایی آنها، با مشاوران ما در ارتباط باشید. سفارشات شما در سریع ترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت ارائه خواهد شد.
مشخصات و آنالیز شمش روی  و شمش سرب در توضیحات هر محصول ارائه شده است و همچنین شما می توانید آنالیز شیمیایی تمامی شمش های روی و شمش های سرب را از طریق مشخصات آنالیز شمش روی  و مشخصات آنالیز شمش سرب دانلود نمایید. 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سیزده =

بازگشت به مقالات